Niedziela 10 grudnia 2023r. – Ogłoszenia

II Niedziela Adwentu

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. i ich Rodziców. Dzieciom poświęcimy medaliki. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. Zapraszamy na Msze św. Roratnie, które odprawiamy o godz. 7.00, tylko w środę i sobotę odprawiamy Roraty o godz. 18.00.
  3. W środę – 13 grudnia – na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20.00.
  4. W najbliższą sobotę – 16 grudnia – przeżyjemy spotkanie wigilijne dla naszego Osiedla. O godz. 18.00 będzie Msza św., a po Mszy św. zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru państwa Bramskich i po tym koncercie zapraszamy na spotkanie wigilijne do naszej dawnej kaplicy.
  5. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, w tym Gość Niedzielny – Historia Kościoła z ciekawymi artykułami, ponadto świece jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, Opłatek, a także karty świąteczne.
  6. Dzisiaj jak ogłaszaliśmy – naszymi ofiarami do puszek wspieramy Kościoły na Wschodzie – za dar serca – serdeczne Bóg zapłać.

Rada Mieszkańców Osiedla „Międzytorze”

Zaprasza

Mieszkańców osiedla

na Spotkanie Wigilijne

Które odbędzie się 16 grudnia 2023r.

w Kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej w Płocku

ul. T.Gierzyńskiego 29

Program spotkania:

18.00 – Msza święta

18.30 – 19.30 – Koncert kolęd w wykonaniu chóru Puerti Et Puellae Cantores Plocenses

19.30 – Poczęstunek

W trakcie spotkania będzie prowadzona zbiórka pieniążków na leczenie Tymka Cholewińskiego