Niedziela 26 listopada 2023r. – Ogłoszenia

Uroczystość Chrystusa Króla

  1. Za tydzień pierwsza Niedziela Adwentu – rozpoczęcie nowego Roku Liturgicznego, czas oczekiwania na nadejście naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa.
  2. Możemy jeszcze zapisywać na wypominki roczne za naszych zmarłych, wypraszając im dar pokoju wiecznego.
  3. Dzisiaj na Sumie poświęcimy Opłatek na nasz stół wigilijny. Opłatek będzie można nabywać przy wyjściu z naszego kościoła, w zakrystii, a także w kancelarii.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8:00, a w sobotę po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  5. W przyszłą niedzielę ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć Rodziny potrzebujące z naszej parafii.
  6. W ubiegłą niedzielę gościliśmy ks. Dimę, składając ofiary do puszek jako pomoc w pracy na Ukrainie -złożyliśmy ofiarę w kwocie 5071,15 zł. – serdeczne Bóg zapłać.
  7. W czwartek – 30 listopada – swój dzień patronalny – dzień imienin obchodzi ks. Andrzej Janicki – na Mszę św. w jego intencji zapraszamy na godz. 18:00.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  9. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy św. o godz. 16:00.
  10. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – Mały Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej, Misyjne Drogi i Gość Niedzielny z kalendarzem na 2024r.