Niedziela 4 grudnia 2022r. – Ogłoszenia

II Niedziela Adwentu

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców. Dzieciom poświęcimy medaliki.
  2. Zapraszamy na Msze Święte Roratnie, które odprawiamy w środę i sobotę o godz. 18:00.
  3. W czwartek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. W tę uroczystość przeżyjemy nabożeństwo: Godzina Łaski, które rozpocznie się o godz. 11:45 do godz 13:00. Matka Boża zaprasza do modlitwy w intencjach własnych, najbliższych, o nawrócenie grzeszników i ocalenie dusz idących na potępienie.
  4. We wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy Różaniec za dar świątyni i wszystkich jej ofiarodawców.
  5. Ofiar na wsparcie naszej parafii w listopadzie wpłynęło od 58 Rodzin. Przekazaliśmy ofiarę w kwocie 7080zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Dzisiaj jak ogłaszaliśmy, naszymi ofiarami do puszek wspieramy Kościoły na Wschodzie. Za dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny, a w nim – czy można wierzyć w Boga, nie wierząc w Kościół? Można też nabywać świece jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, Opłatek przy wyjściu z kościoła, ale też w zakrystii i kancelarii parafialnej, a także karty świąteczne.