Niedziela 20 listopada 2022r. – Ogłoszenia

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz 16.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. Za tydzień I Niedziela Adwentu – rozpoczęcie nowego Roku Liturgicznego, czas oczekiwania na przyjście naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa.
  3. Możemy jeszcze zapisywać na wypominki roczne za naszych zmarłych, wypraszając im dar pokoju wiecznego.
  4. Po Sumie poświęcimy Opłatek na nasz stół wigilijny.Można go nabywać przy wyjściu z kościoła, w zakrystii, a także w kancelarii.
  5. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na nocne czuwanie do Częstochowy w dniu 10 na 11 grudnia. Wyjazd 10 grudnia o godz. 12.00 z parkingu przy Stanisławówce. Po drodze odwiedziny w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo jedynym w Polsce Relikwiarzem Krwi Chrystusa i dojazd do Częstochowy, a tam Apel Jasnogórski i czuwanie nocne do godz. 4.00. Motywem czuwania będzie: „Jedność w rodzinach, w pracy, w Ojczyźnie, w świecie”. Bliższe informacje i kontakty są na tablicy ogłoszeń przy wyjściu z kościoła.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, Mały Gość Niedzielny ze zdrapką adwentową, a w Gościu Niedzielnym o próbie namalowania obrazu Jezusa Miłosiernego przez współczesnych malarzy według wizji s. Faustyny oraz prawdzie o papieżu Polaku.