Niedziela 30 października 2022r. – Ogłoszenia

XXXI Niedziela zwykła

  1. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  2. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych, dzień modlitw za wstawiennictwem Wszystkich Świętych Pańskich, polecajmy nas samych, naszych bliskich i zmarłych. W oktawie tej uroczystości, a więc od 1 do 8 listopada można zyskać odpust przez pobożne nawiedzenie cmentarza i modląc się za zmarłych. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7:30, 9:00 i 18:00. Na płockich cmentarzach Msze Święte będą odprawiane: na cmentarzu Zabytkowym o godz. 10:00, na Katolickim o godz. 12:00, na Komunalnym i Prawosławnym o godz. 11:00.
  3. W środę Dzień Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. O godz. 17:15 pomodlimy się za naszych zmarłych, którzy w tym Roku odeszli od nas i za tych, których polecamy w wypominkach jednorazowych i za nich odprawimy Mszę Świętą o godz. 18:00. Pamiętajmy o naszych zmarłych, ofiarujmy im dar Mszy Świętej, czy też módlmy się za nich w rocznych wypominkach.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8:00, a w sobotę po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  5. Pragniemy utworzyć w naszej parafii scholę, już kilka dziewczynek się zgłosiło, ale zapraszamy wszystkie dziewczyny, które pięknym śpiewem chcą uwielbiać Pana Boga, a nam pomóc pięknie przeżywać Msze Święte. Dziewczynki zapraszamy w sobotę 5 listopada na godz. 16:00. Scholę będzie prowadziła siostra Agnieszka z panem Piotrem.
  6. W przyszłą niedzielę w naszym kościele o godz. 14:00 zostanie odprawiona Msza Święta za zmarłych z Płockiego Hospicjum im. św. Urszuli Ledóchowskiej. Rodziny tych zmarłych zapraszamy do wspólnej modlitwy za nich.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej z kalendarzem na 2023 rok, Różaniec, Mały Gość Niedzielny z dodatkiem – moje siły specjalne oraz Gość Niedzielny poświęcony też postaciom świętych.