Niedziela 25 września 2022r. – Ogłoszenia

XXVI Niedziela zwykła

  1. W najbliższą sobotę rozpoczyna się październik i nabożeństwa różańcowe, które odprawiać będziemy o godz. 17:15. Zachęcamy do codziennego odmawiania różańca, czy to we wspólnocie parafialnej, bądź też indywidualnie. Dzieci w sposób szczególny zapraszamy we wtorki.
  2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00, a na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi zapraszamy po Mszy świętej o godz. 18:00.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 16:00 zapraszamy na spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
  4. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy świętej o godz. 16:00.
  5. W środę – 28 września – na ulicach naszego miasta Płocka o godz. 15:00 będzie odmawiana Koronka do Bożego Miłosierdzia. Na terenie naszej parafii będzie to przy hospicjum miejskim – ul. Graniczna i Piłsudskiego, oraz przy ul. Gierzyńskiego i Lachmana. Kto tylko może, to zachęcamy do takiej publicznej modlitwy.
  6. 8 października pragniemy zorganizować pielgrzymkę do Smardzewa – do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej – jest to spotkanie dla wszystkich kół różańcowych z naszej diecezji. Wszystkie koła różańcowe, ale i wszystkich, którym modlitwa różańcowa jest bardzo bliska, by zapisywać się bądź tu w zakrystii lub też w kancelarii parafialnej. Bliższe informacje przekażemy w przyszła niedzielę.
  7. Przypominamy, że w dniach od 12 do 23 lutego 2023r. organizujemy pielgrzymkę do Meksyku. W programie Guadelupa, Puebla, wypoczynek w Acapulco. Są jeszcze wolne miejsca. Więcej informacji i zapisy u ks. Łukasza.
  8. W dniach 18 na 19 września przeżyliśmy Różańcowe Jerycho – modlitewne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Wszystkim grupom parafialnym, ale też i naszym parafianom wyrażamy serdeczne podziękowanie za taką otwartość i chęć w tym modlitewnym czuwaniu, Serdeczne Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny – tym razem z opaską różańcową na rękę, Gość Niedzielny i w nim  w jaki sposób przygotować młodzież do przyjęcia bierzmowania oraz dodatek – 80 rocznica powstania Armii Krajowej – wojsko wolnej Polski.