Niedziela 11 września 2022r. – Ogłoszenia

XXIV Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz 16.00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców, których dzieci w tym roku przystąpią do I Komunii św.  Za tydzień po Mszy św. o godz 16.00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców dzieci klas IV, których dzieci przystąpią do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.
  2. 18 września od godz 12.00 do 19 września do godz. 12.00 odbędzie się w naszej parafii Jerycho Różańcowe. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w czuwaniu modlitewnym.
  3. W najbliższy czwartek Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. wotywną o Duchu Świętym na godz 19.00.
  4. W najbliższy wtorek po Mszy św. o godz 18.00 zapraszamy wszystkich, którzy należeli do naszego chóru parafialnego i chętnych, którzy chcieliby wzbogacić nasz chór, na pierwsze spotkanie.
  5. W środę 14 września – święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Czy w naszym domu krzyż jest na widocznym miejscu?
  6. Ten tydzień przeżyjemy jako Tydzień Wychowania. Zapraszamy na wspólną modlitwę w tym tygodniu dzieci i młodzież, Nauczycieli, Rodziców. Dzieci będą mogły skorzystać ze spowiedzi na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. W niedzielę – 18 września – uroczystość św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży.
  7. We wtorek – 13 września – na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz 20.00.
  8. W sobotę przypada rocznica napadu Związku Rodzicielskiego na Polskę.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, iłujcie się, Mały Gość Niedzielny, a w Gościu Niedzielnym warto zwrócić uwagę na dodatek specjalny – poradnik dla rodziców -„Dzieci w wirtualnej sieci”.