Niedziela 4 września 2022r. – Ogłoszenia

XXIII Niedziela zwykła

  1. W najbliższy czwartek – 8 września – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, popularnie znane świętem Matki Bożej Siewnej. Msze św. o godz 7:00 i 18:00, a główne uroczystości odbywają się w Skępem. We wtorek – 6 września – spod płockiej Fary wyruszy piesza pielgrzymka do Skępego.
  2. Od dzisiaj powracamy do odprawiania Mszy św. o godz. 16:00
  3. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz 16:00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców, których dzieci w tym Roku Szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.
  4. Poświęcenie przyborów szkolnych dla dzieci klas pierwszych i zerówek będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz 10:30 – zapraszamy dzieci z tornistrami.
  5. Legion Maryi organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w dniu  10 września 2022r. – telefon jest podany przy wyjściu na tablicy ogłoszeń.
  6. W najbliższy wtorek po Mszy św. o godz.18:00 odmówimy Różaniec w intencji wszystkich ofiarodawców naszego kościoła. Ofiar w sierpniu wpłynęło od 64 Rodzin – przekazaliśmy ofiarę w kwocie 7450zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Dzisiaj po Mszy o godz 16:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – uczniów klas drugich szkół ponadpodstawowych.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej- Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, Mały Gość Niedzielny, a w Gościu Niedzielnym o papieżu Janie Pawle I, który dzisiaj zostaje ogłoszonym błogosławionym.