Niedziela 26 czerwca 2022r. – Ogłoszenia

XIII Niedziela zwykła

  1. W środę 29 czerwca uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła, w szczególny sposób modlimy się w intencji papieża Franciszka. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00, a ofiary przeznaczone są do dyspozycji Ojca Świętego.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Na nabożeństwa pierwszo – sobotnie zapraszamy po wakacjach, a więc we wrześniu.
  3. Podczas wakacji, w lipcu i sierpniu, nie odprawiamy Mszy Świętej o godz. 16:00. Pozostałe Msze Święte bez zmian.
  4. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy Świętej o godz.  16:00.
  5. W dniach od 6 do 14 sierpnia odbędzie się już tradycyjnie 41 Piesza Pielgrzymka Diecezji Płockiej na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii parafialnej. Można też zapisywać się na pielgrzymkę duchową.
  6. W dniach od 12 do 23 lutego 2023r. organizujemy pielgrzymkę do Guadalupe w Meksyku. W programie również wypoczynek w Acapulco. Więcej informacji i zapisy u ks. Łukasza.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny – wakacyjny, Gość Niedzielny i jeszcze Gość Extra – o cudach Eucharystycznych.
  8. W najbliższy poniedziałek – jutro 27 czerwca odbędzie się spotkanie dla Rodziców na temat: „Edukacja Domowa”. Bliższe informacje są na plakacie. Spotkanie odbędzie się w biurowcu Cotex.