Niedziela 19 czerwca 2022r. – Ogłoszenia

XII Niedziela zwykła

  1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy Świętej o godz. 18:00, na które serdecznie zapraszamy.
  2. W czwartek liturgicznie będziemy obchodzić uroczystość św. Jana Chrzciciela. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. W czwartek również zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 będzie procesja Eucharystyczna w naszym kościele, a po procesji poświęcimy wiązanki z pierwszych kwiatów i ziół leczniczych, modląc się jednocześnie o opiekę nad plonami i dobre urodzaje.
  3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego, a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  4. Rozpoczynają się wakacje, zadbajmy o to, aby tak organizować zajęcia wakacyjne, by nie zabrakło w nich czasu na Mszę Świętą w niedzielę i codzienną modlitwę.
  5. W dniu 16 lipca br. organizujemy wyjazd do Obór na Święto Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, Matki Bożej Szkaplerznej. Chętne osoby prosimy o kontakt z p. Teresą, telefon jest na tablicy przy wyjściu z kościoła.
  6. W najbliższą sobotę 25 czerwca w Płocku na ul. Górnej 1a, przy domu Studnia, zapraszamy młodzież na spotkanie „Góra dobra”. Tego dnia rozpoczniemy przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie (program na www.dom-studnia.pl). O godz. 17:00 zapraszamy na otwarte spotkanie z panem Ireneuszem Krosnym, a o 21:00 na koncert zespołu Trzecia Godzina Dnia.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: nowy numer Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, a w Gościu Niedzielnym warto przeczytać o adoracji Najświętszego Sakramentu oraz Gość Extra – poświęcony cudom eucharystycznym na świecie i w Polsce.