Niedziela 8 maja 2022r. – Ogłoszenia

IV Niedziela Wielkanocna

  1. Dziś w Kościele obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza. Jest to dzień, w którym w sposób szczególny prosimy o nowe i dobre powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
  2. Trwamy w miesiącu maju, w którym przez wstawiennictwo Maryi polecamy przed tron Boży nasze sprawy. Na nabożeństwa majowe zapraszamy każdego dnia na godz. 17:30.
  3. W piątek 13 maja, na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  4. W sobotę 11 czerwca organizujemy autokarową pielgrzymkę do Lichenia. Więcej informacji i zapisy u ks. Łukasza.
  5. W najbliższą środę odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej o godz. 16:00, a w najbliższy piątek dla tych dzieci i ich bliskich będzie spowiedź od godz. 16:30 do 17:30.
  6. W najbliższą niedzielę 15 maja te dzieci przeżyją swoją uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.
  7. We wtorek 10 maja o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.
  8. Dzisiaj, jak ogłaszaliśmy, rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne. Zapraszamy dzisiaj, w poniedziałek i wtorek na Mszę Świętą o godz. 18:00, a po niej będą zamyślenia rekolekcyjne, którym będzie przewodniczył nasz ks. Andrzej Janicki ze swoją grupą.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny, a w Gościu Niedzielnym kolejna płyta z Biblią audio, a na niej cztery księgi mądrościowe.