Niedziela 1 maja 2022r. – Ogłoszenia

III Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj rozpoczyna się maj i nabożeństwa ku czci Najświętszej Maryi Panny, które każdego dnia odprawiać będziemy o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8:00, a w sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  3. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy różaniec za dar naszej świątyni i wszystkich jej ofiarodawców.
  4. Ofiar na potrzeby naszej parafii wpłynęło w kwietniu od 45 Rodzin, przekazaliśmy ofiarę w kwocie 5760zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. W najbliższy czwartek 5 maja odbędzie się spotkanie dla dzieci z Pierwszej Komunii Świętej o godz. 16:00.
  6. We wtorek 3 maja – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte odprawimy o godz. 7:30, 9:00, 12:00 i 18:00.
  7. Od najbliższej niedzieli 8 maja przeżyjemy w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne, które będą trwały również w poniedziałek i wtorek. O godz. 18:00 będzie odprawiona Msza Święta, a po niej zapraszamy na zamyślenia rekolekcyjne i świadectwa osób, które dzielą się swoimi spotkaniami z Jezusem. Tym zamyśleniom będzie ze swoją grupą przewodniczył Nasz ks. Andrzej Janicki. Na te spotkania, które mogą nam bardziej pomóc spotkać się z Jezusem, serdecznie zapraszamy.
  8. W dniu 21 maja 2022r. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym przy naszej parafii zaprasza na 26 Ogólnopolskie Czuwanie w Częstochowie. Bliższe informacje są wywieszone na tablicy ogłoszeń przy wyjściu z kościoła.
  9. Zachęcamy do nabywania czasopism, a w Gościu Niedzielnym o nabożeństwie majowym, kto i kiedy je wymyślił, dlaczego Litania Loretańska i dlaczego w maju?
  10. W przyszłą niedzielę 8 maja swój Dzień Patronalny – imieniny obchodzi nasz ks. proboszcz – ks. Stanisław Górski. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Zapraszamy także na Mszę Świętą o godz. 18:00 w intencji ks. proboszcza.