Niedziela 26 grudnia 2021r. – Ogłoszenia

Święto Świętej Rodziny

  1. W piątek zakończenie Roku 2021. Zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną na godz. 18:00, po której odprawimy nabożeństwo z racji kończącego się roku.
  2. W sobotę Nowy Rok i uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte odprawiać będziemy jak w niedzielę. Jest to również pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  3. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania.
  5. Odnośnie wizyt kolędowych, tzw. kolędy – podobnie, jak w roku ubiegłym będziemy zapraszać mieszkańców poszczególnych ulic i bloków na spotkanie Rodzinne do naszego kościoła na Mszę Świętą w intencji naszych Rodzin na godz. 18:00 po Nowym Roku. Ale Rodziny, które chciałyby, by taka wizyta odbyła się w ich domu, mieszkaniu, to również będzie taka możliwość. Są przygotowane formularze zapraszające na wizytę domową. Formularz można pobrać (tutaj) lub zabrać ze sobą przy wyjściu z kościoła, wypełnić i wypełniony formularz złożyć w zakrystii, bądź w kancelarii, a my później będziemy ogłaszać, kiedy taka wizyta będzie przez nas, duszpasterzy możliwa do zrealizowania.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny z płytą, na której jest tekst Pisma Świętego. Można skompletować cały Stary i Nowy Testament.