Niedziela 5 grudnia 2021r. – Ogłoszenia

II Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców. Dzieciom poświęcimy medaliki.
  2. W środę 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. W tę uroczystość przeżyjemy nabożeństwo – Godzina Łaski, które rozpocznie się o godz. 11:45 do godz. 13:00. Matka Boża zaprasza do modlitwy w intencjach własnych, najbliższych, o nawrócenie grzeszników i ocalenie dusz idących na potępienie.
  3. Zapraszamy na Msze Święte Roratnie, które odprawiamy w środę i sobotę o godz. 18:00.
  4. We wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy Różaniec za dar naszej świątyni i wszystkich jej ofiarodawców.
  5. Ofiar na wsparcie naszej parafii w listopadzie wpłynęło od 62 Rodzin. Przekazaliśmy ofiarę w kwocie 7300zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. W Niedzielę Świętej Rodziny, która przypada 26 grudnia w tym roku, pragniemy zaprosić wszystkie małżeństwa, które w tym roku 2021 przeżywają swój złoty i srebrny jubileusz na wspólną Mszę Świętą dziękczynną na godz. 12:00 26 grudnia. Te małżeństwa prosimy, aby zgłosiły się do zakrystii, czy kancelarii parafialnej,   że pragną wziąć udział w takiej Mszy Świętej dziękczynnej.
  7. Dzisiaj jak ogłaszaliśmy, naszymi ofiarami do puszek wspieramy Kościoły na Wschodzie. Za dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny, w którym polecamy adwentową szkołę modlitwy. Można też nabywać świece jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, karty świąteczne oraz Opłatek przy wyjściu z kościoła ale też w zakrystii i kancelarii parafialnej.