Niedziela 7 listopada 2021r. – Ogłoszenia

XXXII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców. Dzieci będą miały poświęcenie różańców.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzony będzie Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  3. Można jeszcze zapisywać na wypominki roczne za naszych zmarłych.
  4. W sobotę 13 listopada – na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  5. W czwartek 11 listopada przypada 103 rocznica Odzyskania Niepodległości po ponad stu latach od rozbiorów Rzeczpospolitej. Szczególnie w tym dniu w naszych modlitwach polećmy naszą Ojczyznę i tych wszystkich, którzy oddali swoje życie w jej obronie. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7:00 i 18:00.
  6. Ofiar na potrzeby naszego kościoła w październiku wpłynęło od 87 Rodzin. Przekazaliśmy ofiarę w kwocie 9780zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Dzisiaj zapraszamy na godz. 15:00 do naszego kościoła na Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji rozpoczynającego się Synodu.
  8. Jeszcze dzisiaj i jutro możemy pozbyć się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, wspierając w ten sposób akcję pomocy misjom.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, Mały Gość Niedzielny, a w Gościu Niedzielnym opowieść o niezwykłym małżeństwie Józefinie i Emilu Mikach, którzy 80 lat temu za miłość do Polski zapłacili najwyższą cenę. Warto takich ludzi poznawać i naśladować. Można też nabywać broszurę o naszym kościele.