Niedziela 31 października 2021r. – Ogłoszenia

XXXI Niedziela zwykła

  1. Jutro uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7:30, 9:00 i 18:00. Na płockich cmentarzach Msze Święte odprawiane będą: na cmentarzu zabytkowym o godz. 10:00, na katolickim o 12:00, na Komunalnym i Prawosławnym o godz. 11:00.
  2. We wtorek – Dzień Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. O godz. 17:15 pomodlimy się za naszych zmarłych, którzy w tym roku odeszli od nas i za tych, których polecamy w wypominkach jednorazowych i za nich o godz. 18:00 odprawimy Mszę Świętą. Pamiętajmy o naszych zmarłych, ofiarujmy im dar Mszy Świętej, czy też módlmy się za nich w rocznych wypominkach. We wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy Różaniec dziękując za naszą świątynię i jej ofiarodawców.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8:00, a w sobotę po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  5. Do dnia 8 listopada możemy wszyscy z naszej parafii włączyć się w akcję zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego – sprzęt RTV i AGD, np. pralki, telewizory, komputery i wiele innych sprzętów elektrycznych. Bliższe informacje są na plakacie i ulotkach, które każdy zainteresowany może zabrać przy wyjściu z kościoła. Akcja jest wsparciem polskich misjonarzy. Sprzęt można będzie składać przy wjeździe na podwórko do naszej plebanii, na przeciwko wejścia do naszej zakrystii. W ten sposób możemy pozbyć się niepotrzebnego sprzętu, a jednocześnie wspieramy piękną akcję pomocy misjom.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny, w którym możemy przeczytać m.in. o Litanii do Wszystkich Świętych, by wiedzieć kim były osoby, które to imię nosiły. Można też nabywać broszurę o naszym kościele.