Niedziela 11 lipca 2021r. – Ogłoszenia

XV Niedziela zwykła

  1. We wtorek 13 dzień lipca, na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  2. W najbliższy czwartek 15 lipca zapraszamy na Mszę Świętą wotywną o Duchu Świętym na godz. 19:00.
  3. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej, Różaniec i Miłujcie się.
  4. Informacja dotycząca 40 Pieszej Pielgrzymki Płockiej na Jasną Górę:

W związku z trwającą epidemią koronawirusa tegoroczna Pielgrzymka, podobnie jak w ubiegłym roku będzie miała formę „sztafety”. Każdego dnia będzie pielgrzymowała inna grupa, pod kierunkiem swojego Księdza Przewodnika i będzie pielgrzymowała jeden dzień. Wyjątek będzie stanowił pierwszy i ostatni dzień pielgrzymki – 6 i 14 sierpnia. W te dni zaproszeni są wszyscy, którzy chcą dziękować za dzieło Pielgrzymki. Grupa biało-czerwona będzie pielgrzymowała 7 sierpnia.

Koszt udziału w Pielgrzymce:

  • 6 sierpnia: 10zł (tylko wpisowe). Gromadzimy się w Katedrze i wyruszamy na szlak. Powrót z Sokołowa we własnym zakresie. Nie ma autokaru.
  • 7 sierpnia: 40zł (30zł autokar i 10zł wpisowe).
  • 14 sierpnia: Wyjazd organizuje p. Wojciech Popielski. Możliwość zapisania się w biurze na cmentarzu zabytkowym w Płocku. Koszt 50zł.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 1 sierpnia w parafii św. Wojciecha w Płocku po Mszy Świętej o godz. 18:00. Zapisy i wpłaty w parafiach u swoich duszpasterzy. Będzie również możliwość zapisania się po spotkaniu organizacyjnym w parafii św. Wojciecha.