Niedziela 4 lipca 2021r. – Ogłoszenia

XIV Niedziela zwykła

  1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie odprawiamy Mszy Świętej o godz. 16:00. Pozostałe Msze Święte bez zmian.
  2. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy Różaniec w intencji wszystkich ofiarodawców, którzy swoimi ofiarami wspierają prace przy naszej świątyni.
  3. Ofiar na potrzeby naszej świątyni w czerwcu wpłynęło od 68 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 7030zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  4. Przypominamy, że w dniach 28 i 29 sierpnia organizujemy pielgrzymkę do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. W programie również Jasna Góra, Łagiewniki, Kraków i Gidle.
  5. W dniu 10 lipca organizowany jest wyjazd do Obór na święto Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – Szkaplerznej. Chętne osoby prosimy o kontakt do p. Teresy. Telefon i informacje wywieszone są w gablocie.
  6. Młodzieżowe Centrum Edukacyjno – Wychowawcze w Płocku na ul. Górnej 1A poszukuje do pracy osoby na stanowisko kucharki. Szczegółowe informacje pod nr tel. 501-648-484.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Różaniec, Rycerz Niepokalanej z kalendarzem na 2022r., Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny, a w nim m.in. o Małych Braciach Baranka, przybyłej niedawno do Polski wspólnocie zakonnej.