Niedziela 27 grudnia 2020r. – Ogłoszenia

Niedziela Świętej Rodziny

  1. W czwartek zakończenie Roku 2020. Zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną na godz. 18:00, po której odprawimy nabożeństwo z racji kończącego się roku.
  2. W piątek – Nowy Rok i uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte odprawiać będziemy jak w niedzielę. Jest to również pierwszy piątek miesiąca.
  3. Najbliższa sobota to pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00, a po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  4. W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  5. Dzisiaj spotkanie Różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  6. Jak już wspominaliśmy w tym roku nie będzie tradycyjnej kolędy – wizyty duszpasterskiej w naszych domach. Po Nowym Roku będziemy zapraszać mieszkańców poszczególnych ulic i bloków na spotkanie Rodzinne do naszego kościoła i na Mszę Świętą w intencji naszych Rodzin na godz. 18:00. Po Mszy Świętej każda Rodzina będzie mogła zabrać przygotowany tekst z modlitwą na poświęcenie domu, mieszkania, którą odmówi gospodarz Rodziny oraz pobłogosławi dom, mieszkanie. W taki sposób zaprosimy Chrystusa w tym roku do naszych domów, do naszej Rodziny, by był z nami i nam błogosławił na naszych drogach życia.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny – podwójny numer z dodatkiem, litanią do Dzieciątka Jezus.