Poniedziałek Wielkanocny

W związku z ograniczeniem ilości osób na Mszach Świętych i nabożeństwach, w Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych – Poniedziałek Wielkanocny, dla osób które chcą przyjąć Komunię Świętą, będzie ona udzielana o godz: 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 17.00.

Msze Święte odprawimy według porządku niedzielnego. Msza Święta o godz. 12.00 będzie transmitowana na naszym parafialnym Facebooku.

Przypominamy, że zgodnie z wprowadzonym ograniczeniem w przemieszczaniu się i zgromadzeniach, we Mszy Świętej lub innym obrzędzie religijnym nie może uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 osób ? wyłączając z tego osoby sprawujące posługę. Prosimy, aby we Mszy Świętej mogły uczestniczyć jedynie osoby zamawiające intencje.

Jest to jednocześnie 13 dzień kwietnia. Jak co miesiąc, o godz. 20.00 odprawimy Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za pośrednictwem naszego profilu – Nabożeństwo będzie transmitowane na żywo na naszym Parafialnym Facebooku.