Niedziela 5 kwietnia 2020r. – Ogłoszenia

Niedziela Palmowa

  1. Rozpoczynamy Wielki Tydzień, a w nim szczególnie Triduum Paschalne, gdzie nabożeństwa będą odprawiane bez udziału wiernych. W Wielki Czwartek – Msza Święta Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00 i w Wielki Piątek nabożeństwo Męki Pańskiej o godz. 18:00. W Wielki Piątek obowiązuje nas post ścisły. W Wielką Sobotę nabożeństwo Wigilii Paschalnej odprawimy o godz. 20:00.
  2. W Wielki Piątek o godz. 12:00 odprawimy Drogę Krzyżową. W Wielką Sobotę nie będzie święcenia pokarmów, ale święconkę może pobłogosławić gospodarz domu przed śniadaniem wielkanocnym – tekst modlitwy podany jest na stronie internetowej i na naszej stronie parafialnej, ale też tekst modlitwy wyłożony jest w kruchcie naszego kościoła.
  3. Msza Święta Rezurekcyjna w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 6:00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 7:30, a pozostałe Msze Święte będziemy odprawiać jak w niedzielę. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte również jak w niedzielę.
  4. Uroczystości z Triduum Paschalnego i Rezurekcji będziemy transmitować na naszym parafialnym Facebooku.
  5. Jest to czas wyjątkowy – uczyńmy wszystko, aby te święta tak przeżywane umocniły nasze więzi rodzinne i jeszcze bardziej pozwoliły zaowocować wzajemną miłością.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej. Jest też Baranek Paschalny i karty świąteczne.