Niedziela 16 lutego 2020r. – Ogłoszenia

VI Niedziela zwykła

  1. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym w najbliższy czwartek 20 lutego zaprasza na Mszę Świętą o godz. 19:00.
  2. Dom Rekolekcyjny STUDNIA w Płocku, na ul. Górnej 1A, zaprasza na ćwiczenia duchowe w Wielkim Poście. Jest to sposób odprawiania indywidualnych rekolekcji w domu przez cały okres Wielkiego Postu. Propozycja skierowana jest do osób, które pragną nauczyć się osobistej więzi z Bogiem nie opuszczając swego codziennego środowiska życia, pośród zwykłych prac i obowiązków zawodowych. Ćwiczenia rozpoczniemy w kaplicy Domu Studnia w Środę Popielcową 26 lutego o godz. 19:00. Raz w tygodniu, w środę o godz. 19:00 w Studni, zapraszani będziemy na konferencję tematyczną. Zgłoszenia do Środy Popielcowej: dom@studnia-rekolekcje.pl. Więcej na www.studnia-rekolekcje.pl.
  3. W dniach od 15 do 22 sierpnia 2020r. organizujemy 8-dniową pielgrzymkę do Chorwacji. W programie m. in. Ludberg ? miejsce cudu eucharystycznego, Medjugorie oraz Budapeszt ? stolica Węgier. Więcej informacji i zapisy u ks. Łukasza. Serdecznie zapraszamy.
  4. Pragniemy zorganizować wyjazd do Warszawy na dzień beatyfikacji ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Chętnych również prosimy o zgłaszanie się.
  5. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Losservatore Romano, Mały Gość Niedzielny, a w nim dodatek – szkło powiększające na Wielki Post, Gość Niedzielny i nowy numer pisma Miłujcie się.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Baouardy