Niedziela 9 lutego 2020r. – Ogłoszenia

V Niedziela zwykła

  1. W ramach ogólnopolskiej akcji Tydzień Małżeństwa, dzisiaj w naszym kościele spotkają się małżeństwa i rodziny ze Stowarzyszenia Nie Ma Lekko o godz. 12:00. Przez cały tydzień będą warsztaty, konferencje, a program tych spotkań wywieszony jest w gablocie.
  2. Zakończyliśmy wizyty duszpasterskie, dlatego kancelaria będzie czynna rano i po południu: 7:30 – 8:30 i 16:00 – 17:00.
  3. W najbliższy czwartek 13 dzień lutego – na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  4. Od 28 lutego do 1 marca w Wyższym Seminarium Duchownym odbędą się Rekolekcje o powołaniu – mottem są słowa „Co dalej z moim życiem?”. Kto z młodzieży męskiej jest zainteresowany, to prosimy o zgłoszenie się.
  5. W dniach od 15 do 22 sierpnia 2020r. organizujemy 8-dniową pielgrzymkę do Chorwacji. W programie m. in. Ludberg – miejsce cudu eucharystycznego, Medjugorie oraz Budapeszt – stolica Węgier. Więcej informacji i zapisy u ks. Łukasza. Serdecznie zapraszamy.
  6. W związku z dzisiejszym listem pragniemy zorganizować wyjazd do Warszawy na dzień beatyfikacji ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Chętnych również prosimy o zgłaszanie się.
  7. We wtorek 11 lutego – obchodzimy Dzień Chorego. Wesprzyjmy naszych chorych, a na wspólną modlitwę zapraszamy na godz. 18:00.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Różaniec,Losservatore Romano, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny, a w nim – skąd wzięła się praktyka Mszy Świętych gregoriańskich i dlaczego powinno być ich trzydzieści.