Niedziela 24 listopada 2019r. – Ogłoszenia

XXXIV Niedziela zwykła – Uroczystość Chrystusa Króla

  1. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu ? rozpoczęcie nowego Roku Liturgicznego, czas oczekiwania na nadejście Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela. Ofiarami do puszek w przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć nasze Rodziny potrzebujące w parafii.
  2. Dzisiaj po Sumie poświęcimy opłatek na stół wigilijny. W sposób uroczysty opłatkiem będziemy się dzielić w czasie wieczerzy wigilijnej. Opłatek przyjęty z parafii jest również symbolem jedności rodziny parafialnej. A ofiary składane przy tej okazji będą wsparciem prac w naszym kościele. Gdyby były chętne osoby, które chciałyby roznosić opłatek w naszej parafii to bardzo prosimy zgłaszać się po Mszach Świętych.
  3. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  4. W najbliższą sobotę swój dzień patronalny ? dzień imienin obchodzi ks. Andrzej ? na Mszę Świętą i modlitwę w jego intencji zapraszamy w sobotę na godz. 18:00.
  5. W dniach 1 i 8 grudnia w naszym kościele harcerki i harcerze będą zbierać artykuły spożywcze z długim terminem ważności, typu: ryż, cukier, kawa, konserwy, słodycze, które w formie paczki świątecznej dostarczą osobiście do naszych rodaków w Zdołbunowie na Ukrainie. Za okazaną pomoc i zaangażowanie z góry dziękujemy.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Losservatore Romano, Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny z lampionem Adwentowym i Gość Niedzielny z dodatkiem ? kalendarz na rok 2020.