Niedziela 1 września 2019r. – Ogłoszenia

XXII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Sumie odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. W Najbliższy wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 odmówimy różaniec w intencji ofiarodawców, którzy składają ofiary na pracę przy naszym kościele i spłatę długów. A ofiar na nasze prace w sierpniu wpłynęło od 80 rodzin. Przekazaliśmy ofiarę w kwocie: 8760zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8:00. W sobotę po Mszy Świętej o godz. 18:00 odprawimy nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, na które serdecznie zapraszamy.
  4. Spod Płockiej Fary 6 września wyruszy piesza pielgrzymka do Skępego, na którą można zapisywać się w godzinach od 17:30 do 18:30 przy Płockiej Farze.
  5. Dzisiaj 80 rocznica wybuchu II wojny światowej, pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy polegli w obronie naszej Ojczyzny.
  6. Jutro rozpoczęcie Nowego Roku Szkolno ? Katechetycznego. Dzieci i młodzież w najbliższą niedzielę zapraszamy na Mszę Świętą rozpoczynającą Nowy Rok ? młodzież na godz. 9:00, a dzieci na godz. 10:30. Nauczycielom, katechetom i uczącym się dzieciom i młodzieży życzymy mocy, mądrości i światła Ducha Świętego.
  7. W tym tygodniu odbędą się spotkania po wakacjach: Ministrantów zapraszamy w sobotę na godz. 9:30, a Scholę w sobotę na godz. 10:30, jak i chętnych, którzy chcieliby być ministrantami i śpiewać w scholi.
  8. W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 zapraszamy na pierwsze spotkanie Rodziców, których dzieci w tym Roku Szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej z naszej parafii.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Losservatore Romano, Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny z dodatkiem ? plastikowa linijka i artykuł ? gwarantowana super pomoc świętych na trudy nowego roku szkolnego; a także Gość Niedzielny, a w nim ? Szatan istnieje, to oczywiste, czy Wrzesień 1939r. jak to było 80 lat temu.