Niedziela 25 sierpnia 2019r. – Ogłoszenia

XXI Niedziela zwykła

  1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Również od przyszłej niedzieli powracamy do odprawiania Mszy Świętej o godz. 16:00.
  2. Dzisiaj na nabożeństwo różańcowe w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli i katechetów zapraszamy na godz. 17:15.
  3. 6 września spod Płockiej Fary wyruszy 168 Piesza Pielgrzymka do Skępego, w której dziękujemy Matce Bożej za ocalenie Płocka przed straszliwą zarazą, która panowała 168 lat temu. Zapisy na pielgrzymkę od 1 do 5 września przed Płocką Farą w godz. 17:30 ? 18:30.
  4. Rozpoczyna pracę w naszej parafii ks. Łukasz Szymański, którego serdecznie witamy, życząc owocnej pracy wśród nas i dobrego samopoczucia. Ks. Łukasz ostatnio pracował w parafii św. Maksymiliana w Sierpcu. Otwórzmy mu nasze serca, by miał wśród nas wsparcie, a modlitwa w jego intencji niech umacnia go i wyprasza moc Ducha Świętego. Szczęść Boże ks. Łukaszu pośród nas.
  5. Jutro 26 sierpnia ? Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, której dziękujemy za Jej opiekę nad naszym narodem już od ponad 600 lat. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Losservatore Romano, Gość Niedzielny i artykuł o naciskach prawodawców na sumienia kapłanów.