Niedziela 17 lutego 2019r – Ogłoszenia

VI Niedziela zwykła

  1. W najbliższy piątek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. Spotkanie ważne, bo przygotowujące już bezpośrednio do przyjęcia tego sakramentu, które będzie miało miejsce 26 marca.
  2. Ks. Krzysztof pragnie założyć w naszej parafii zespół młodzieżowy. Dlatego tych młodych ludzi, którzy chcieliby w ten sposób służyć Bogu, upiększając naszą liturgię serdecznie zapraszamy, aby zgłosić swoją chęć. Pierwsze spotkanie ? w najbliższą sobotę o godz. 10:30.
  3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym w najbliższy czwartek 21 lutego zaprasza na Mszę Świętą o Duchu Świętym na godz. 19:00.
  4. Rozpoczyna dziś w naszej parafii praktykę kleryk naszego Seminarium Duchownego w Płocku dk Tomasz Gerek, by w ten sposób przygotowywać się do święceń kapłańskich. Witamy i życzymy duchowego ubogacania się.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny z dodatkiem ? kalendarz na Wielki Post, który pomoże dobrze wykorzystać ten czas, a w Gościu Niedzielnym ? o modlitwie, bez której nie da się normalnie żyć i przez którą Bóg rozmnaża nasz czas.