Niedziela 10 lutego 2019r. – Ogłoszenia

V Niedziela zwykła

  1. W najbliższą środę 13 dzień lutego, na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  2. W naszym kościele parafialnym w każdą środę o godz. 21:00 spotykają się mężczyźni z Płocka i okolic, by wspólnie odmawiać Różaniec. Mężczyzn z naszej parafii do tej pięknej modlitwy również serdecznie zapraszamy ? środa godz. 21:00.
  3. Zakończyliśmy wizyty duszpasterskie, dlatego kancelaria parafialna będzie czynna rano i po południu, w godz. 7:30 ? 8:30 i 16:00 ? 17:00.
  4. Nasze miasto bierze udział w ogólnopolskiej akcji Tydzień Małżeństwa. Jest to szereg darmowych wydarzeń, takich jak: konferencje, warsztaty, filmy skierowane do małżonków. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej w programie Płocka i u nas przy wyjściu z kościoła. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
  5. Ośrodek Naukowo ? Badawczy Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie z siedzibą w Płocku i Szkoły Katolickie w Płocku mają zaszczyt zaprosić osoby dorosłe w wieku aktywności zawodowej do wzięcia udziału w Wieczorach Dobrej Myśli. W kryjących się pod tą nazwą spotkaniach pragniemy poruszać tematy dotyczące istotnych aspektów naszego życia, przyglądając się im zarówno od strony współczesnej wiedzy naukowej, jak i w perspektywie, jaką uzyskują one w świetle Ewangelii. W intencji organizatorów Wieczory Dobrej Myśli mają być swoistym forum wzajemnego dzielenia się wiedzą, życiowym doświadczeniem i osobistymi przemyśleniami. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Wieczory Dobrej Myśli organizowane będą osiem razy w roku, w wybrane piątki, w godzinach 18:00 ? 19:30 na terenie Szkół Katolickich w Płocku przy ul. Apb A. J. Nowowiejskiego 2A. Spotkanie inauguracyjne, w którym udział weźmie Biskup Płocki Piotr Libera, odbędzie się 15 lutego. Serdecznie zapraszamy.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej ? Mały Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej, L?osservatore Romano, Miłujcie się i Gość Niedzielny z bezpłatnym dodatkiem 100-lecie Sejmu Ustawodawczego.