Niedziela 9 grudnia 2018r. – Ogłoszenia

II Niedziela Adwentu

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. Zapraszamy na Msze Święte Roratnie, które odprawiamy w środę i sobotę o godz. 18:00.
  3. W czwartek 13 grudnia na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją w naszym kościele zapraszamy na godz. 20:00.
  4. W dzisiejszą niedzielę, jak ogłaszaliśmy, przeprowadzana jest zbiórka do puszek jako Pomoc Kościołowi na Wschodzie. Przy wyjściu naszymi ofiarami będziemy mogli wesprzeć ten cel. Bóg zapłać.
  5. Pani Organistka z Opłatkiem w tym tygodniu będzie na ul. Piłsudskiego i Braci Jeziorowskich, a w sobotę na ul. Gronowa, Zaścianek, Gęsia, Letnia i Wyszogrodzka.
  6. Katolicka Szkoła Podstawowa w Płocku zaprasza dzieci 6-cio i 7-latki z oddziałów przedszkolnych na zajęcia językowe, matematyczne oraz sportowo ? artystyczne. Pierwsze spotkanie odbędzie się 10 stycznia 2019r. o godz. 17:00 w siedzibie szkoły. Szkoła prowadzi również kursy przygotowujące do egzaminów po klasie ósmej i trzeciej gimnazjum z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Zajęcia odbędą się w sobotę 5 stycznia. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.stanislaum.pl oraz w sekretariacie szkoły.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny z artykułem ? Czym jest Niepokalane Poczęcie i w jaki sposób formował się ten dogmat Kościoła. Możemy nabywać także świece jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.