Niedziela 11 listopada 2018r. – Ogłoszenia

XXXII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców. Za tydzień po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. Możemy jeszcze zapisywać na wypominki roczne za naszych zmarłych, wyrażając im modlitewną wdzięczność.
  3. We wtorek 13 dzień listopada, na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  4. Koło Naukowe Wyższego Seminarium Duchownego, a także Akcja Katolicka organizują sympozja naukowe ? programy wywieszone są na plakatach przy wyjściu.
  5. Dzisiaj 11 listopada ? 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości, z tej racji wczoraj od godz. 18:40 do 21:00 w naszym kościele nabożeństwem Różaniec dla Niepodległej modliliśmy się za naszą Ojczyznę, dziękując za dar ofiary, jaki ponieśli nasi przodkowie, prosząc o dobre wykorzystanie daru wolności przez nas dla przyszłych pokoleń. Wszystkim za udział w tym nabożeństwie ? serdeczne Bóg zapłać.
  6. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Mszę Świętą o Duchu Świętym w czwartek 15 listopada na godz. 19:00 i spotkanie z Biblią w piątek 16 listopada na godz. 19:00.
  7. Zgromadzenie Sióstr Pasjonistek zaprasza na promocję książki pt.: ?Sługa Boża Matka Józefa Joanna Hałacińska. Pisma wybrane?. Wydarzenie związane jest z obchodami 100. Rocznicy powstania Zgromadzenia i rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00 w przyszłą niedzielę, 18 listopada w kościele farnym w Płocku. Po Mszy Świętej prelekcję zatytułowaną ?Pasyjna droga do niepodległości M. Józefy Hałacińskiej, Założycielki Sióstr Pasjonistek? wygłosi ks. prof. dr hab. Ireneusz Mroczkowski. Książkę będzie można nabyć po każdej Mszy Świętej.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej z kalendarzem, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny z komiksem Skauci Niepodległej oraz Gość Niedzielny z rolą Kościoła jako instytucji, która najsilniej jednoczyła Polaków ze wszystkich trzech zaborów.