Niedziela 19 sierpnia 2018r. – Ogłoszenia

XX Niedziela zwykła

  1. W przyszłą niedzielę uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, której w tym dniu będziemy dziękować za opiekę nad naszym narodem w dolach i niedolach już ponad 600 lat.
  2. Z dniem 22 sierpnia kończy w naszej parafii posługę duszpasterską ks. Marcin Stankiewicz. Po pięcioletniej pracy w naszej parafii, ks. Marcin zostaje skierowany do pracy w parafii Grudusk. Ks. Marcinie ? za twoją posługę, zaangażowanie w pracy z ministrantami, scholą, w grupach, we wszystkich nabożeństwach ? serdeczne Bóg zapłać. Szczęść Boże na nowej placówce. Na Mszę Świętą pożegnalną zapraszamy w środę na godz. 18:00.
  3. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Mały Gość wakacyjny, Gość Niedzielny z artykułem ? jaki jest sekret sukcesu ewangelizacyjnego św. Jacka i o cudach, których dokonał.