Niedziela 24 czerwca 2018r. – Ogłoszenia

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

  1. Dzieci i młodzież rozpoczęły już wakacje, również wielu dorosłych będzie wyjeżdżać poza miejsce swojego zamieszkania. Prosimy rodziców i opiekunów, aby zatroszczyli się o możliwość udziału dzieci w niedzielnej Mszy Świętej w miejscach, gdzie będą wypoczywać, jak również i nas dorosłych.
  2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  3. W piątek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00, a ofiarami złożonymi na tacę wspieramy potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  4. Na czas wakacji, a więc już od najbliższej niedzieli w miesiącach lipcu i sierpniu nie będziemy odprawiać Mszy Świętej o godz. 16:00. Pozostałe Msze Święte bez zmian.
  5. W dniach 1 i 2 lipca odbędzie się 81 Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Górę ? program wywieszony jest na tablicy przy wyjściu z kościoła.
  6. W dniach od 6 do 11 lipca odbędzie się 29 piesza Pielgrzymka Diecezji Płockiej z Bieżunia do Niepokalanowa w intencji trzeźwości narodu. Bliższe informacje są na plakacie.
  7. 6 sierpnia wyruszy z Płocka 37 Piesza Pielgrzymka Diecezji Płockiej na Jasną Górę. Na pielgrzymkę można zapisywać się w kancelarii parafialnej.
  8. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: nowy numer Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Mały Gość wakacyjny, Gość Niedzielny z artykułem ? czy my dorośli w odpowiedni sposób pokazujemy drogę młodym w dojściu do Chrystusa. Można także nabywać albumy o św. Stanisławie Kostce.