Niedziela 17 czerwca 2018r. – Ogłoszenia

XI Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj Mszę Świętą o godz. 12:00 odprawi ks. Sławomir Ambroziak ? neoprezbiter, który odbywał u nas swoją praktykę. Msza Święta ze specjalnym błogosławieństwem prymicyjnym.
  2. Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  3. Zapraszamy na modlitwę wynagradzająco ? błagalną, Różańcowe Jerycho przed Najświętszym Sakramentem. Modlitewne czuwanie rozpoczniemy w środę 20 czerwca o godz. 12:00, a zakończymy w czwartek o godz. 12:00. Pragniemy wynagradzać Bogu za grzechy, modląc się o powstrzymanie zła, prosząc o błogosławieństwo dla Papieża Franciszka, duchowieństwa, prosząc o moc wytrwania w wierze dla prześladowanych chrześcijan.
  4. W dniach 1 i 2 lipca odbędzie się 81 Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę ? program wywieszony jest w gablocie.
  5. W tym tygodniu zakończenie Roku Szkolnego. Serdecznie dziękujemy za owocną pracę wszystkim katechetom. Nadchodzące wakacje niech będą czasem odpoczynku i regeneracji sił do pracy na przyszły Rok Szkolny.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: nowy numer Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Mały Gość wakacyjny, Gość Niedzielny ? przybliżający miejsca, które warto odwiedzić, Bazylikę Najświętszej Maryi Panny na Świętej Górze koło Gostynia. Można także nabywać albumy o św. Stanisławie Kostce.