Niedziela 3 czerwca 2018r. – Ogłoszenia

IX Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. Na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  3. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego, z tej racji w tym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. W sobotę czcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  4. W najbliższy czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała ? zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00. Po Mszy Świętej będzie procesja Eucharystyczna w naszym kościele, a po procesji poświęcimy wianki z pierwszych kwiatów i ziół leczniczych modląc się jednocześnie o opiekę nad plonami i dobre urodzaje.
  5. Dzisiaj obchodzimy święto Dziękczynienia i tradycyjnie naszymi ofiarami do puszek możemy wesprzeć budowę Świątyni Opatrzności Bożej ? wotum Narodu Polskiego.
  6. Ofiar na prace przy naszym kościele w maju wpłynęło od 84 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 7270zł. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  7. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy różaniec w intencji wszystkich ofiarodawców, którzy składają ofiarę na prace przy naszej świątyni oraz na spłatę długów wobec naszej świątyni.
  8. W najbliższą sobotę zapraszamy na spotkanie ? Rozmowy o Biblii, Apokalipsa św. Jana, do naszej dawnej kaplicy, po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny, a w Gościu Niedzielnym ? Niekochana miłość, czyli o tajemnicy Serca Jezusa.