Niedziela 26 listopada 2017r. – Ogłoszenia

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu, rozpoczęcie nowego Roku Liturgicznego, czasu oczekiwania na nadejście Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela. Ofiarami do puszek w przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć Rodziny potrzebujące z naszej parafii, a także będą one wsparciem w przygotowaniu Wieczerzy Wigilijnej dla osób samotnych, starszych, matek samotnie wychowujących dzieci.
  2. W najbliższą niedzielę 3 grudnia nasza Schola i Ministranci przygotowują Kiermasz Świąteczny. Dochód z tej akcji przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego naszych dzieci i młodzieży.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8:00. A w sobotę zapraszamy na Nabożeństwo pierwszo-sobotnie na godz. 18:00.
  4. Dzisiaj po Sumie poświęcimy Opłatek ? chleb na nasz stół wigilijny. W tym roku Opłatek będą roznosiły osoby z naszej parafii już od najbliższego poniedziałku, a ofiary składane przy tej okazji będą wsparciem prac przy naszym kościele, a przede wszystkim drzwi przy głównym wejściu do naszego kościoła, by można było zamknąć kruchtę naszego kościoła.
  5. Na terenie naszej parafii zamieszkał ks. Andrzej Janicki, którego serdecznie witamy. Ks. Andrzej pracuje w Sądzie Biskupim w Płocku, ale też w miarę swoich możliwości będzie nam służył pomocą w parafii. W najbliższy czwartek przypada Jego dzień imienin. O godz. 18:00 w czwartek ks. Andrzej odprawi Mszę Świętą w swojej intencji, a my pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  6. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny oraz Gość Niedzielny. Możemy też nabywać film z uroczystości Poświęcenia naszego Kościoła.