Niedziela 5 listopada 2017r. – Ogłoszenia

XXXI Niedziela zwykła

  1. W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców. Dzieci będą miały poświęcone Różańce.
  2. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy Różaniec dziękczynny za naszą świątynię i jej ofiarodawców, modląc się o dalsze prace wykończeniowe przy kościele.
  3. W najbliższy czwartek odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Początek spotkania Mszą Świętą o godz. 18:00.
  4. Ofiar na budowę kościoła w październiku wpłynęło od 183 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 22710zł. Serdeczne Bóg zapłać. Bóg zapłać za ofiary, które pozwoliły nam na prowadzenie prac wykończeniowych przy naszym kościele.
  5. W następną niedzielę będziemy obchodzić IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Możemy to czynić duchowo, modlitewnie, ale też materialnie. Dlatego ofiary złożone w przyszłą niedzielę do puszek będą wsparciem chrześcijan prześladowanych, którzy doświadczają szczególnego prześladowania, są wypędzani, a często zabijani. Niech nasza ofiara pomoże im przetrwać ten trudny czas.
  6. Możemy jeszcze zapisywać na wypominki roczne za naszych zmarłych, wyrażając im naszą wdzięczność.
  7. W najbliższą sobotę przypada 99 rocznica odzyskania niepodległości. W naszych modlitwach polecajmy sprawy naszej Ojczyzny i tych wszystkich, którzy ją kształtują. Również 11 listopada swój dzień patronalny ? imieniny, obchodzi ks. Marcin. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach, a szczególnie zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00.
  8. Wspólnota Krwi Chrystusa Diecezji Płockiej składa nam serdeczne podziękowania za wsparcie w organizacji niedzieli misyjnej, którą przeżyliśmy w ubiegłą niedzielę. Dziękujemy za złożone ofiary na dzieła prowadzone przez Misjonarzy Krwi Chrystusa. Ogółem zebrano 920zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny oraz Gość Niedzielny z artykułem o Katechizmie Kościoła Katolickiego, który jest chętnie czytany ? rozszedł się w milionowych nakładach, bo daje jasne i pewne odpowiedzi na najważniejsze pytania życiowe. Do nabycia jest także Kalendarz Rolników na 2018r. w cenie 25zł. Można także zapisywać się na Film z poświęcenia naszego kościoła.