Niedziela 22 października 2017r. – Ogłoszenia

XXIX Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy o godz. 17:15.
  3. Zbliża się listopad ? możemy już zapisywać na wypominki roczne lub jednorazowe za naszych zmarłych.
  4. Dzisiejszą niedzielę, jak i najbliższy tydzień przeżyjemy jako dni modlitw w intencji misji. Wspomóżmy tych, którzy ewangelizują, jak i tych, którzy są ewangelizowani ? nie tylko naszymi modlitwami, ale również naszymi ofiarami pieniężnymi, by dzięki temu mogło być prowadzone dzieło ewangelizacji.
  5. W następną niedzielę, tj. 29 października, w naszej parafii będzie Niedziela Misyjna. Homilię na każdej Mszy Świętej będzie głosił misjonarz Krwi Chrystusa z Ożarowa. Po zakończeniu każdej Mszy Świętej będzie możliwość spotkania i rozmowy z misjonarzem. W trakcie trwania niedzieli Misyjnej będzie czynne stoisko z literaturą o duchowości Krwi Chrystusa. Będzie też można złożyć do puszek ofiary na dzieła prowadzone przez misjonarzy Krwi Chrystusa.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, L?osservatore Romano, May Gość Niedzielny z bezpłatnym dodatkiem ? audiobook z drugą częścią powieści ?Quo vadis? Henryka Sienkiewicza oraz Gość Niedzielny z artykułem o wizycie w amerykańskim Instytucie, w którym narodziła się naprotechnologia, metoda pomagająca bezdzietnym małżeństwom doczekać się potomstwa ? kim są ludzie, którzy za nią stoją? Jest także artykuł o konsekracji naszego kościoła.