Niedziela 10 września 2017r. – Ogłoszenia

XXIII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców, których dzieci w tym Roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla Rodziców dzieci klas IV, które w tym Roku Szkolnym Odnowią Przyrzeczenia Chrzcielne.
  2. W środę 13 września na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją zapraszamy na godz. 20:00.
  3. W czwartek 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Czy Krzyż w naszym domu umieszczony jest na widocznym miejscu? Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  4. W piątek 15 września o godz. 19:00 odbędzie się kolejne spotkanie ? rozmowy o Biblii, Apokalipsa św. Jana. Poprowadzi ks. dr Adam Węgrzyn. Wszystkich parafian zapraszamy.
  5. Ten tydzień, jak słyszeliśmy w ubiegłą niedzielę z listu Episkopatu, przeżyjemy jako Tydzień Wychowania. Dlatego w tym tygodniu na godz. 18:00 zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież, Rodziców i Nauczycieli. Będziemy wspólnie prosić Boga, aby nam nie zabrakło sił do prowadzenia drugiego człowieka do odkrywania prawdziwych wartości. Dzieci i młodzież w tym tygodniu będą mogły skorzystać ze spowiedzi na rozpoczęcie Roku Szkolnego.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, L?osservatore Romano, May Gość Niedzielny z bezpłatnym dodatkiem ? audiobook z pierwszą częścią powieści ?Quo vadis? Henryka Sienkiewicza oraz Gość Niedzielny z artykułem – Czy w dzisiejszych czasach wolno jeszcze upominać grzeszników?