Niedziela 3 września 2017r. – Ogłoszenia

XXII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj pierwsza Niedziela miesiąca. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna. Od dzisiaj powracamy do odprawiania Mszy Świętej o godz. 16:00.
  2. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy różaniec w intencji budowy naszego kościoła i jego ofiarodawców.
  3. Jutro rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego. Dzieci i młodzież w najbliższą Niedzielę zapraszamy na Mszę Świętą rozpoczynającą nowy rok szkolny: młodzież a godz. 9:00, a dzieci na godz. 10:30. Na godz. 10:30 zapraszamy również dzieci z klas pierwszych i zerowych z tornistrami, aby poświęcić przybory szkolne. Nauczycielom, katechetom i uczącym się dzieciom i młodzieży życzymy mocy, mądrości i światła Ducha Świętego.
  4. W tym tygodniu odbędą się spotkania po wakacjach: dla Scholi w sobotę o godz. 9:00, a dla ministrantów w sobotę o godz. 9:30. Zapraszamy tych którzy należą do Scholi i Ministrantów, ale i wszystkich, którzy chcieliby śpiewać w Scholi i należeć do Ministrantów.
  5. Na najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 zapraszamy na pierwsze spotkanie Rodziców, których dzieci w tym Roku Szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej z naszej parafii.
  6. W piątek 8 września ? święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, popularnie zwane świętem Matki Bożej Siewnej. Msze Święte w naszej kaplicy o godz. 7:00 i 18:00, a główne uroczystości odbywają się w Skępem. 6 września spod płockiej Fary wyruszy 166 Piesza Pielgrzymka do Skępego. Zapisy na pielgrzymkę do 5 września przy płockiej Farze w godz. 17:30 ? 18:30. Bliższe informacje są wywieszone w gablocie.
  7. Ofiar na budowę kościoła w sierpniu wpłynęło od 151 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 17030zł ? Serdeczne Bóg zapłać za ofiary, które umożliwiają nam prowadzić prace wykończeniowe wnętrza.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, L?osservatore Romano, May Gość Niedzielny z bezpłatnym dodatkiem ? audiobook z pierwszą częścią powieści ?Quo vadis? Henryka Sienkiewicza oraz Gość Niedzielny z artykułem o niedzielnej Mszy Świętej ? Dlaczego niedziela bez Mszy Świętej nie jest niedzielą? Dlaczego warto być zawsze w niedzielę na Mszy Świętej?