Niedziela 25 czerwca 2017r. – Ogłoszenia

XII Niedziela zwykła

  1. Za tydzień pierwsza Niedziela miesiąca. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna. Zapraszamy całą asystę procesyjną.
  2. W czwartek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00, a ofiary złożone na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  3. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  4. W czasie wakacji będziemy przebywać w różnych miejscach. Zachciejmy zorientować się gdzie jest kościół, w jakich godzinach sprawowane są nabożeństwa, abyśmy mogli w niedzielę i święta spełnić obowiązek uczestnictwa we Mszy Świętej.
  5. Na czas wakacji, a więc już od najbliższej niedzieli w miesiącach lipcu i sierpniu nie będziemy odprawiać Mszy Świętej o godz. 16:00. Pozostałe Msze Święte bez zmian.
  6. W dniach 1 i 2 lipca odbędzie się 80 Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę ? program wywieszony jest w gablocie.
  7. W dniach od 6 do 11 lipca odbędzie się 28 Piesza Pielgrzymka Diecezji Płockiej z Bieżunia do Niepokalanowa w intencji trzeźwości narodu ? bliższe informacje są na plakacie.
  8. 6 sierpnia wyruszy z Tumskiego Wzgórza w Płocku 36 Piesza Pielgrzymka Diecezji Płockiej na Jasną Górę w 100 rocznicę objawień Fatimskich. Na pielgrzymkę można zapisywać się w kancelarii parafialnej.
  9. W tym tygodniu mieszkańcy z ul. Gintera przekazali ofiarę na okna do naszego kościoła: z ul. Gintera 2 ? 1290zł, Gintera 3 ? 310zł, Gintera 4 ? 370zł, Gintera 5 ? 390zł, Gintera 6 ? 305zł, Gintera 8 ? 20zł, Gintera 10 ? 320zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Dziękujemy szczególnie pani Bożenie i panu Rajmundowi za trud poświęconego czasu i zebrane ofiary.
  10. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, L?osservatore Romano, Gość Niedzielny ? z artykułem: Najbardziej znany szef kuchni wyznaje ?Podjąłem świadomą decyzję, że pójdę za Jezusem?, czy o objawieniach z Gietrzwałdu ? jedynym miejscu w Polsce, które objawienia zatwierdził Kościół.