Niedziela 7 maja 2017r. – Ogłoszenia

IV Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna. Również dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla wszystkich dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych, a dla kas V w tym tygodniu w środę odbędzie się spotkanie o godz. 16:00.
  2. W tym tygodniu ? we wtorek i czwartek odbędą się spotkania dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Święte Początek spotkań o godz. 16:00.
  3. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Polsce Tydzień Modlitw o Powołania do służby Bożej w Kościele, o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, a modlitwą ogarnijmy tych, którzy już pracują w Kościele Chrystusowym.
  4. Trwa maj, miesiąc poświęcony Matce Najświętszej. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które odprawiamy o godz. 17:30 polecając Matce Najświętszej nasze sprawy.
  5. Serdeczne Bóg zapłać za podejmowane akcje zbierania ofiar na budujący się kościół. Mieszkańcy bloku przy ul. Piłsudskiego 44 przekazali ofiarę w kwocie 1370zł. Serdeczne Bóg zapłać. Bardzo dziękujemy paniom, które podjęły się tej akcji. Jedna z Rodzin z ul. Torowej przekazała ofiarę na okna do kościoła w kwocie 2000zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Ofiar w kwietniu na budujący się kościół wpłynęło od 109 Rodzin. Przekazaliśmy ofiarę w kwocie 11180zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Odnowa w Duchu Świętym informuje, że są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 20 maja.
  8. W sobotę 13 maja na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją zapraszamy na godz. 20:00. Przynieśmy ze sobą świece.
  9. Jutro, poniedziałek 8 maja, swój Dzień Patronalny obchodzi nasz ks. proboszcz – ks. Stanisław. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Zapraszamy także juto na Mszę Świętą o godz. 18:00 w intencji ks. proboszcza.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny, a w Gościu Niedzielnym artykuł ? ks. abp Henryk Hoser wrócił z Medjugoria jako specjalny wysłannik Stolicy Apostolskiej; zobaczył tam tysiące modlących się ludzi, pełne konfesjonały, tradycyjne formy pobożności i wytatuowanych mężczyzn po przejściach wyrabiających różańce.