Niedziela 30 kwietnia 2017r. – Ogłoszenia

III Niedziela Wielkanocna

  1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna. Zapraszamy całą asystę procesyjną.
  2. Od jutra rozpoczyna się maj ? miesiąc, w którym szczególnie czcimy Najświętszą Maryję Pannę. Zachęcamy i zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które każdego dnia odprawiać będziemy o godz. 17:30.
  3. W środę 3 maja ? Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte odprawiać będziemy jak w niedzielę.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8:00.
  5. W najbliższy czwartek 4 maja odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się o Pierwszej Komunii Świętej. Początek spotkania o godz. 16:00.
  6. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.
  7. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na ogólnopolskie czuwanie do Częstochowy w dniu 20 maja organizując wyjazd. Koszt wyjazdu, to 60zł. Bliższe informacje są w gablocie.
  8. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00, a w najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy różaniec w intencji budowy kościoła i jego ofiarodawców.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: nowy numer Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny, a w Gościu Niedzielnym artykuł ? Najpierw żyli na kocią łapę, potem w białym małżeństwie, a na koniec przyjęli sakrament, czyli małżeńska historia z Jezusem.