Niedziela 13 listopada 2016r. – Ogłoszenia

XXXIII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców. Dzieciom poświęcimy Różańce. Natomiast za tydzień po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. Możemy jeszcze zapisywać na wypominki za naszych zmarłych, wyrażając w ten sposób naszą wdzięczność.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Przygotowujemy się do tej uroczystości Nowenną, którą odprawiamy po Mszy Świętej o godz. 18:00. Będzie to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Nasze myśli kierowane są na przyjście końca czasów. Naszą gotowość do spotkania z Chrystusem wyraźmy udziałem we Mszy Świętej.
  4. W sobotę 19 listopada Akcja Katolicka organizuje IX Sympozjum Naukowe na temat ?Tak Polska się zaczęła ? 1050 rocznica Chrztu Polski?. Zachęcamy do zainteresowania się tą tematyką, a program jest wywieszony w gablocie.
  5. Pan Organista z Opłatkiem w tym tygodniu od poniedziałku do piątku od godz. 15:30 będzie na ul. Gintera i Dobrowolskiego, a w sobotę od godz. 12:00 na ul. Gęsia, Letnia i Wyszogrodzka.
  6. Dzisiaj 13 dzień listopada ? na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  7. Przeżywamy dzisiaj VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, dlatego jak ogłaszaliśmy przy wyjściu naszymi ofiarami do puszek możemy wesprzeć prześladowanych chrześcijan w Iraku. Bóg zapłać za każdy dar.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Losservatore Romano, Ola i Jaś, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się i Gość Niedzielny z kalendarzem na 2017r. Można także nabyć album o Papieżu Franciszku.