Niedziela 25 września 2016r. – Ogłoszenia

XXVI Niedziela zwykła

  1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna. Zapraszamy całą asystę procesyjną.
  2. W sobotę rozpoczyna się październik i nabożeństwa różańcowe. Święty Jan Paweł II napisał: ?Różaniec to moja ulubiona modlitwa. Taka wspaniała modlitwa. Wspaniała w jej prostocie i w jej głębi. Modlitwa tak prosta i tak bogata. Z głębi mojego serca zachęcam wszystkich do jej odmawiania?. Zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w naszej kaplicy ? każdego dnia różaniec odprawiać będziemy o godz. 17:15 dla dzieci i dorosłych.
  3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  4. Zbliża się listopad ? możemy już zapisywać na wypominki roczne lub jednorazowe.
  5. W środę 28 września na ulicach naszego miasta Płocka o godz. 15:00 będzie odmawiana Koronka do Bożego Miłosierdzia. Na terenie naszej parafii będzie to przy zbiegu ulic Graniczna i Wyszogrodzka. Kto może, to zachęcamy do takiej wspólnej, publicznej modlitwy.
  6. Od pierwszej soboty miesiąca października do lutego o godz. 18:00 będziemy odprawiać nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca, jako wynagrodzenie za 5 rodzajów zniewag, którymi obraża się Niepokalane Serce Maryi. O odprawienie Nabożeństwa prosiła podczas objawień 13 lipca 1917r. Matka Boża Fatimska.
  7. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  8. Przy wyjściu naszymi ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć poszkodowanych, którzy ucierpieli podczas trzęsienia ziemi, które nawiedziło Włochy. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Losservatore Romano, Ola i Jaś, Mały Gość Niedzielny z obrazkiem Matki Bożej Częstochowskiej do pokolorowania, Gość Niedzielny z płytą z najgłośniejszym filmem religijnym ostatnich lat ?Bóg nie umarł?. Można także nabyć album o Papieżu Franciszku i Kalendarz Rolników z wieloma praktycznymi radami w cenie 25zł.