Niedziela 12 czerwca 2016r. – Ogłoszenia

XI Niedziela zwykła

  1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  2. Dobiega końca rok szkolny i katechetyczny. Dzieci i młodzież zachęcamy do spowiedzi przed zakończeniem roku ? w piątek od godz. 17:30, a w najbliższą niedzielę na Mszę Świętą o godz. 9:00 i 10:30, by podziękować Bogu za miniony rok szkolny.
  3. Z 18 na 19 czerwca przeżyjemy w naszej kaplicy Różańcowe Jerycho, pragnąc wynagrodzić Bogu za grzechy narodów całego świata, prosząc o pokój i powstrzymanie zła, modląc się w intencji prześladowanych chrześcijan. Różańcowe Jerycho rozpoczniemy 18 czerwca o godz. 12:00, a zakończymy 19 czerwca o godz. 12:00. Zapraszamy wszystkich do 24-godzinnego czuwania.
  4. Jutro, w poniedziałek 13 dzień miesiąca ? na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją zapraszamy na godz. 20:00.
  5. W sobotę 18 czerwca o godz. 9:00 w Ośrodku Młodzieżowym Studnia przy parafii św. Józefa w Płocku odbędzie się spotkanie dla wyjeżdżających na Światowe Dni Młodzieży i ich Rodziców oraz dla Rodzin przyjmujących pielgrzymów.
  6. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym po Mszach Świętych rozprowadza książeczki z płytą z filmem pt. ?Największy z cudów?. Film dla całej Rodziny w wersji animowanej ukazujący na podstawie objawień św. Faustyny Kowalskiej i Cataliny Rivas, co dzieje się podczas Eucharystii i jak ją dobrze przeżywać. Pieniądze ze sprzedaży przeznaczone są na Chrześcijan prześladowanych w Syrii i Iraku.
  7. Przy wyjściu możemy złożyć podpis pod ustawą broniącą życie od poczęcia do naturalnej śmierci.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Różaniec, L?osservatore Romano, Ola i Jaś, Mały Gość Niedzielny z pocztówką, którą można wysłać do Papieża i Gość Niedzielny z artykułem ? jak powstaje miasteczko w Brzegach, które przyjmie 2 miliony pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży, a w Gościu Płockim ? świadectwa uczestników peregrynacji i zdjęcia z Nawiedzenia Matki Bożej.