Niedziela 5 czerwca 2016r. – Ogłoszenia

X Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Sumie było wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna.
  2. Trwają nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy po Mszy Świętej o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, by przed Najświętszym Sakramentem uwielbić Serce Pana Jezusa.
  3. Różaniec w intencji budowy naszego kościoła odmówimy w najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  4. Dzisiaj po raz dziewiąty obchodzimy Święto Dziękczynienia i tradycyjnie ofiarami do puszek możemy wesprzeć budowę Świątyni Opatrzności Bożej ? jako wotum Narodu Polskiego.
  5. Ofiar na budowę kościoła w maju wpłynęło od 109 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 11630zł. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary, które pomogą nam w tym miesiącu realizować prace przy wieży kościoła.
  6. Jak słyszeliśmy z dzisiejszego listu, w najbliższą sobotę 11 czerwca o godz. 11:00 odbędą się przed Katedrą Płocką uroczystości zakończenia nawiedzenia Obrazu Pani Jasnogórskiej. Naszym udziałem podziękujmy Pani Jasnogórskiej za nawiedzenie naszej parafii.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Różaniec, L?osservatore Romano, Ola i Jaś, Mały Gość Niedzielny z praktycznym dodatkiem na Boże Ciało i Gość Niedzielny z artykułem – co łączy, a co różni kult Miłosierdzia Bożego i kult Najświętszego Serca Pana Jezusa.