Niedziela 7 kwietnia 2024r. – Ogłoszenia

II Niedziela Wielkanocna – Święto Miłosierdzia Bożego

  1. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców.
  2. W sobotę 13 dzień kwietnia, na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  3. Dzisiejsza Niedziela w nawiązaniu do liturgii słowa i objawień św. Faustyny została nazwana Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Z tego przymiotu Bożego najbardziej korzystamy w czasie sprawowania sakramentów, a przede wszystkim sakramentu pokuty. Możemy zadać sobie pytanie, czy już wypełniłem obowiązek spowiedzi wielkanocnej i czy pomogłem innym ten obowiązek wypełnić?
  4. Jutro liturgicznie obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.  Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Jest to również Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Osoby, które pragną podjąć Adopcję Dziecka Poczętego zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00, podczas której złożymy przyrzeczenie Duchowej Adopcji.
  5. Ofiar na potrzeby naszej parafii w marcu wpłynęło od 40 Rodzin. Przekazaliśmy ofiarę w kwocie 4380zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny i Drogi Misyjne.