Niedziela 12 listopada 2023r. – Ogłoszenia

XXXII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich Rodziców.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  3. Można jeszcze zapisywać na wypominki roczne za naszych zmarłych, w duchu naszej wdzięczności.
  4. Jutro 13 dzień listopada – na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  5. Dzisiaj, jak ogłaszaliśmy, po Mszy Świętej o godz. 18:00 odbędzie się  koncert Pieśni Patriotycznych z okazji 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości w wykonaniu Orkiestry ze Starej Białej. Po koncercie będzie można złożyć ofiarę do puszek, która będzie wsparciem Tymoteusza Cholewińskiego, 5-letni chłopiec, fan Realu Madryt, kochający życie, swoich przyjaciół, otrzymał straszną diagnozę – złośliwy nowotwór tkanek miękkich, niezwykle rzadki i trudny do leczenia. Aktualnie Tymek przebywa w Barcelonie, gdzie będzie operowany i poddany dalszemu leczeniu. Potrzebne jest wsparcie. Rodzice Tymka zwracają się do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc. Po koncercie będziemy mogli go wesprzeć.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny, Gość Extra i Gość Niedzielny z artykułem – Kim są duchowi opiekunowie Rzeczpospolitej i po co ich mamy?