Niedziela 3 września 2023r. – Ogłoszenia

XXII Niedziela zwykła

  1. W najbliższy piątek 8 września Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, popularnie zwane świętem Matki Bożej Siewnej. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00, a główne uroczystości odbywają się w Skępem. W środę 6 września spod płockiej Fary wyruszy piesza pielgrzymka do Skępego, a 8 września spod katedry płockiej wyruszy pielgrzymka rowerowa do Skępego o godz. 7:00.
  2. Od dzisiaj powracamy do odprawiania Mszy Świętej o godz. 16:00.
  3. W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej, a po Mszy Świętej o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania – uczniów klas drugich szkół ponadpodstawowych.
  4. Poświęcenie przyborów szkolnych dla dzieci z klas pierwszych i zerówek będzie w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10:30. Zapraszamy wszystkie dzieci z przyborami szkolnymi.
  5. Ofiar na potrzeby naszej parafii w sierpniu wpłynęło od 49 Rodzin, przekazaliśmy ofiarę w kwocie 5520zł. Serdeczne Bóg zapłać. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy Różaniec w intencji wszystkich naszych ofiarodawców.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, a szczególnie krótkie opracowanie, broszura „Rodzina Ulmów. Droga ku świętości” w cenie 5 zł, zawierająca nie tylko historię rodziny Ulmów, ale i rozważania modlitewne.