Niedziela 31 lipca 2022r. – Ogłoszenia

XVIII Niedziela zwykła

  1. W sobotę – 6 sierpnia – święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz 7.00 i 18.00. Skutkiem tego święta w naszych czasach jest między innymi: sierpniowa zachęta Kościoła do abstynencji od napojów alkoholowych i wyjścia z tragedii uzależnienia bardzo wielu rodzin; z sierpniem wiąże się również dzieło przemiany naszego kraju, zapoczątkowane w pamiętnym sierpniu 1980 roku.
  2. 6 sierpnia wyruszy 41 piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Można zapisywać się na tą pielgrzymkę, jak i też na Duchową Pielgrzymkę i od soboty 6 sierpnia do 13 sierpnia zapraszamy na Apele Jasnogórskie na godz. 20:30.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  4. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy Różaniec w intencji wszystkich ofiarodawców naszego Kościoła.
  5. Dzisiaj spotkanie Różańcowe o godz. 17:15.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Mały Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, a w Gościu Niedzielnym można przeczytać – jak chronić młodzież przed uzależnieniem od alkoholu i innych substancji i zachowań.
  7. Dzisiaj,jak ogłaszaliśmy poświęcimy pojazdy, a ofiarami złożonymi 1 grosz za 1 kilometr możemy wesprzeć naszych misjonarzy w celu zakupu środków transportu – można nabywać breloczki ze św. Krzysztofem i dziesiątek Różańca.